Lillevesi sirel

Lillevesi sirel

10,00 

Laos

Sirel kannab endas puhtuse, süütuse, armastuse energiat. Suurendab heaolu ja lõõgastust, tõstab energiataset ning aitab hoida südame avatuna. Aitab luua energeetilist kaitset.
Sobib kasutamiseks välispidiselt kompresside tegemisel haavandite, mädanevate haavade, reuma korral, suuhaavade korral loputada suud. Abistav vahend köha, bronhiidi, maohaavandite, radikuliidi, palaviku, gripi ja epilepsia korral tarvitamiseks.

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Sobib kasutamiseks nahahoolduses, sügavpuhastuseks, veritsevate haavade, kriimude puhastamiseks, sinikatele, põletushaavadele, sääskede ja putukahammustustele, desinfitseerimiseks. Pihustada limaskesta haavandile või nahale ilmunud ekseemikoldele, muljutud lihasele, reumaatilist valu tekitavale liigesele. Lisada vannivette või kasutada kehale pihustamiseks, samuti kompressina. Sisse võtmiseks lahjendada mõni teelusikatäis lillevett liitri vee kohta. Kasutada toiduvalmistamisel, lisades smuutidesse, jookidesse, salatitesse, suppidesse. Maitsestada liharoogi või kondiitritooteid. Võib kasutada nii inhalaatoris kui ka difuuseris. Sobilikud kasutamiseks ka beebidele ja lemmikloomadele. Valmistatud aur-destillatsiooni meetodil.
Koostis: sireliõied, vesi
Valmistamisaeg: juuni 2021
Netokogus: 100 ml
Säilitamine ja kõlblikkusaeg: Hoida jahedas ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.
Parim enne: juuni 2022
Tootja: Rohemaja OÜ, Kotka-Jaani talu, Ridaküla, Kadrina vald, Lääne-Virumaa
Facebook: Kotka-Jaani talu

Go to Top