Lillevesi raudrohi

Lillevesi raudrohi

10,00 

Laos

Raudrohi on harmoniseeriv, intuitiivset taju avav, sobib kasutamiseks unistamisel aidates kaasa sõnumite, ennustuste edastamisel. Tarvita, kui otsid vaimset rahu, mõistmist ja selgust. Küsimuste korral aitab tuua meeltesse vastuseid. Raudrohi avab südametšakra ning aitab luua ühenduse enda väega, ühtlasi sisendab julgust ja tõstab enesekindlust.

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Sobib tarvitamiseks nahahoolduses, sügavpuhastuseks, näohoolduses akne ja rasuse naha korral. Kasutada allergilise dermatiidi, putukahammustuste, sügeluse korral, haavade puhastamiseks, verejooksu peatamiseks ninast, marrastuste, sinikate ja põletuste korral peale määrimiseks. Puhituste, kõhukrampide, kõrvetiste, külmetuse, köha korral sisse võtmiseks lahjendada kaks supilusikatäit lillevett liitri vee kohta.
Kasuta toiduvalmistamisel, lisades neid smuutidesse, jookidesse, salatitesse, suppidesse, maitsestades liharoogi. Võib kasutada nii vannivees, inhalaatoris kui ka difuuseris. Sobilikud ka beebidele ja lemmikloomadele. Valmistatud destillatsiooni meetodil. NB! Raseduse korral mitte tarvitada!
Koostis: raudrohuürt, vesi
Valmistamisaeg: august 2021
Netokogus: 100 ml
Säilitamine ja kõlblikkusaeg: Hoida jahedas ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.
Parim enne: august 2022
Tootja: Rohemaja OÜ, Kotka-Jaani talu, Ridaküla, Kadrina vald, Lääne-Virumaa
Facebook: Kotka-Jaani talu

Go to Top